Лудогорец срази шампиона на Полша

Лудогорец постигна нова престижна победа по време на лагера си в турския курорт Белек. Българският шампион срази с 3:1 срещу шампиона на Полша Раков (Честохова).
Дуа изведе “орлите” напред след само 2 минути футбол, но Анте Църнац изравни още в петата минута на двубоя.
Текпетей предизвика автогол на Аднан Ковачевич в осмата минута, когато центрира в наказателното поле, а Ковачевич изчисти топката право в собствената си мрежа. Пет минути преди края на първото полувреме Якуб Пьотровски пропусна да се разпише на празна врата и уцели гредата. Рик Джонатан оформи крайния резултат в добавеното време, след като вкара за 3:1 в 92-ата минута.
Така Лудогорец във втори пореден мач от подготовката си вкарва три гола. В предната си контрола “орлите” победиха с 3:0 Олимпия (Любляна). Следващият мач на разградчани е на 30 януари срещу чешкия Теплице. Ден по-късно те ще се изправят и срещу друг чешки тим – Сигма (Оломоуц).

Нашият уебсайт използва бисквитки, за да подобри разглеждането му във Вашия браузър.