Програма на ТВ1

 

 

00:00  “Viva la Musica!”

02:30    Документален филм

03:00  “Музикална академия”

05:00  “Пътят” –  предаване за всички търсещи по всички пътища (п.)

06:00  “Хармония и здраве” – гимнастика за духа и тялото

06:30  “Пътят към щастието със Сана” – предаване за йога

06:45  “21 тайни за медитация с Константин Драгов”

07:15  “Събуди се с усмивка”

08:00  “Viva la Musica!”

09:00  “Разговори за бога и човека” – с водещ Димитър Савов (п.)

10:00  Документален филм

10:30  “Ария” – оперни постановки, заснети от ТВ1

13:00  “Моята улица” – документална поредица на ТВ1 (п.)

13:15  “Петолиния” – музикален микс

14:00  “Анфас” – авторско предаване за култура на ТВ1 (от архива)

15:00  “Музикална академия”

15:45   Телепазарен прозорец

16:00  “21 тайни за медитация с Константин Драгов”

16:30   Документален филм

17:30  “Петолиния” – музикален микс

18:00  “ДЕМОКРАЦИЯТА” – на живо от студиото на ТВ1

19:00  “Viva la Musica!”

20:00  “Денят с Веселин Дремджиев”

21:00  “МЛАДИТЕ по TV1” – телевизионна сцена за млади музиканти (п.)

21:20   Българска популярна музика

22:00  “Viva la Musica!”

 

 

00:00  “Viva la Musica!”

02:00   Документален филм

02:30  “Музикална академия”

04:30  “Ария” – оперни постановки, заснети от ТВ1

06:00  “Хармония и здраве” – гимнастика за духа и тялото

06:30  “Пътят към щастието със Сана” – предаване за йога

06:45  “21 тайни за медитация с Константин Драгов”

07:15  “Събуди се с усмивка”

08:00  “Viva la Musica!”

10:00   Документален филм

10:30  “Златен кукер”

11:30  “Viva la Musica!”

13:00  “Брандовете на България” с водещ Мария Василева (п.)

13:30  Състезания по конна езда (п.)

15:30  “Моята улица” – документална поредица на ТВ1 (от архива)

15:45  “Петолиния” – музикален микс

16:00  “21 тайни за медитация с Константин Драгов”

16:30   Телепазарен прозорец

16:45   Документален филм

17:45  “Петолиния” – музикален микс

18:00  “Viva La Musica!”

19:30  “Галерия” – в света на изкуството (архив)

20:00  “Денят с Веселин Дремджиев”

21:00   Спорт по ТВ1 (премиера)

22:00  “Петолиния” – музикален микс

22:30  “Шоуто на Боби Ваклинов” (п.)

23:30  “Viva la Musica!”

 

 

00:00  “Viva la Musica!”

02:00  “Музикална академия”

04:30  “Анфас” – повторения от изминалия сезон

06:00  “Хармония и здраве” – гимнастика за духа и тялото

06:30  “Пътят към щастието със Сана” – предаване за йога

06:45  “21 тайни за медитация с Константин Драгов”

07:15  “Събуди се с усмивка”

08:00  “Viva la Musica!”

09:45   Телепазарен прозорец

10:00   “Viva la Musica!”

12:00  “Моята улица” – поредица на ТВ1 (п.)

12:15  “Музикална академия”

14:00  “ДЕМОКРАЦИЯТА” – (п.)

15:00  “Viva la Musica!”

16:00  “21 тайни за медитация с Константин Драгов”

16:30  “Viva la Musica!”

17:00   Документален филм

17:45  “Петолиния” – музикален микс

18:00   Документален филм

19:00  “Viva la Musica!”

20:00  “Денят с Веселин Дремджиев”

21:00  “История в чиния” – кулинарно предаване с Мая Зухди (п.)

21:30  “Viva la Musica!”

22:30  “Анфас” – авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)

23:30  “Серенада” – музика за лека нощ

 

 

00:00  “Viva la Musica!”

04:00  “Моята улица” – поредица на ТВ1 (п.)

04:30  “Разговори за бога и човека” – с водещ Димитър Савов (п.)

05:30  “Петолиния” – музикален микс

06:00  “Хармония и здраве” – гимнастика за духа и тялото

06:30  “Пътят към щастието със Сана” – предаване за йога

06:45  “21 тайни за медитация с Константин Драгов”

07:15  “Събуди се с усмивка”

08:00   Българско документално кино

09:00  “Viva la Musica!”

12:00  “Пътят” – авторско предаване на ТВ1 (от архива)

13:00   Документален филм

14:00  “Музикална академия”

15:30  “Златен кукер”

16:00  “21 тайни за медитация с Константин Драгов”

16:30   Телепазарен прозорец

16:45  “Петолиния” – музикален микс

17:00  “Галерия” – в света на изкуството с ТВ1 (п.)

17:30  “Петолиния” – музикален микс

18:00  “Дневен ред” – публ. предаване с Г. Шикерова и М. Бенатова

19:00  “Viva La Musica!”

20:00  “Денят с Веселин Дремджиев”

21:00  “Премиера по ТВ1”

22:30  “Viva la Musica!”

 

 

00:00  “Viva la Musica!”

04:00   Документален филм

04:30  “Viva la Musica!”

06:00  “Хармония и здраве” – гимнастика за духа и тялото

06:30  “Пътят към щастието със Сана” – предаване за йога

06:45  “21 тайни за медитация с Константин Драгов”

07:15  “Събуди се с усмивка”

08:00  “Viva la Musica!”

09:30  “Младите по ТВ1” – повторение

10:00  “Дневен ред” – пуб. предаване с Г. Шикерова и М. Бенатова (п.)

11:30  “История в чиния” – кулинарно предаване с Мая Зухди (п.)

12:15   Телепазарен прозорец

12:30  “ДЕМОКРАЦИЯТА” (п.)

13:30   Спорт по ТВ1 (п.)

14:30  “Музикална академия”

16:00  “21 тайни за медитация с Константин Драгов”

16:30   Документален филм

17:45  “Петолиния” – музикален микс

18:00   Документален филм

19:00  “Viva la Musica!”

19:30  “Брандовете на България” с водещ Мария Василева (премиера)

20:00  “Денят с Веселин Дремджиев”

21:00  “Шоуто на Боби Ваклинов” (премиера)

22:00  “Петолиния” – музикален микс

22:30  “Пътят” – авторско предаване на ТВ1 (премиера)

23:30  “Петолиния” – музикален микс

 

 

00:00  “Viva la Musica!”

02:00  “Музикална академия”

04:30  “Ария” – оперни постановки, заснети от ТВ1

06:00  “Хармония и здраве” – гимнастика за духа и тялото

06:30  “Пътят към щастието със Сана” – предаване за йога

06:45  “21 тайни за медитация с Константин Драгов”

07:15  “Събуди се с усмивка”

09:00  “Петолиния” – музикален микс

09:15   Телепазарен прозорец

09:30  “Viva la Musica!”

10:30  “Брандовете на България” с водещ Мария Василева (п.)

11:00  “Viva la Musica!”

12:00  “Галерия“ –  в света на изкуство с ТВ1 (премиера)

12:30  “Разговори за бога и човека” – с водещ Димитър Савов (п.)

13:30  “Пътят” –  авторско предаване на ТВ1 (п.)

14:30   Българска популярна музика

15:00   Избрано от “Свободна Европа”

15:30   Документален филм

16:00  “21 тайни за медитация с Константин Драгов”

16:30  “Съботно настроение”

17:45  “Петолиния” – музикален микс

18:00   Българско документално кино

19:00  “Ключ Сол” – час за класика

20:30  “Анфас” – авторско предаване за култура на ТВ1

21:30  “МЛАДИТЕ по TV1” – телевизионна сцена за млади музиканти /п./

22:00   Българска популярна музика

22:30  “Шоуто на Боби Ваклинов (п.)

23:30  “Петолиния” – музикален миксс

 

 

00:00  “Viva la Musica!”

03:00  “Разговори за бога и човека” – с водещ Димитър Савов (п.)

04:00  “Съботно настроение” – музикално развлекателен блок

06:00  “Хармония и здраве” – гимнастика за духа и тялото

06:30  “Пътят към щастието със Сана” – предаване за йога

06:45  “21 тайни за медитация с Константин Драгов”

07:15  “Събуди се с усмивка”

08:00   Документален филм

09:00  “Viva la Musica!”

11:00  “Анфас” –  авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)

12:00   Телепазарен прозорец

12:15  “Петолиния” – музикален микс

12:30  “История в чиния” – кулинарно предаване с Мая Зухди (премиера)

13:00  “Viva la Musica!”

15:00   Документален филм

16:00  “21 тайни за медитация с Константин Драгов”

16:30   Документален филм

17:00  “Петолиния” – музикален микс

17:30  “Пътят” – авторско предаване на ТВ1 (п.)

18:30  “Галерия” – в света на изкуството с ТВ1 (п.)

19:00  “Viva la Musica!”

20:00  “Златен кукер”

21:00  “Дневен ред” – публ. предаване с Г. Шикерова и М. Бенатова (п.)

22:00   Документален филм

23:00  “Viva la Musica!”