Програма


23:00 "Животът на звездите" – биографии

21:00 "Джазът си има телевизия" - „Малко нощна музика“ – Ангел Заберски Трио

20:00 "Денят с Веселин Дремджиев"

19:00 "Viva la Musica!" - Юбилей Апостол Калоферов - концерт на Софийска филхармония, диригент Росен Гергов

18:00 "Алтернативата" с Миролюба Бенатова - на живо от студиото на ТВ1

17:30 "Петолиния" - музикален микс

17:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

14:00 "Ария" - „Янините девет братя“ - Софийска опера и балет, крепостта Цари мали град

13:30 "Моята улица" – поредица на ТВ1 (п.)

13:00 Документална поредица

11:30 "Viva la Musica!" - „Хлапета“ – концерт на софийска филхармония, с участието на Quarto Quartet и приятели

11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

10:30 "Петолиния" - музикален микс

09:30 Документален филм

08:40 "Събуди се с усмивка"

08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото

06:30 "Viva la Musica!"

06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

04:30 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1

03:30 "Алтернативата" - повторение

02:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1 (п.)

02:00 Документална поредица (п.)

01:00 "Viva la Musica!"

00:00 "Алтернативата" - повторение

22:00 "Viva la Musiсa"

21:00 "Дворецът на Путин" - документален филм, първа част

20:00 "Денят с Веселин Дремджиев"

19:00 "Ключ сол" – „Гала вечер на чешката и словашката музика“ с участието на Марио Хосен, Милена Моллова

18:00 "Алтернативата" с Емилия Милчева - на живо от студиото на ТВ1

17:30 "Петолиния" – музикални фрагменти

17:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

15:00 "Музикална академия" - –„Сънят на Пилат” от Стефан Димитров, оркестър „София Симфоникс”, диригент Любка Биаджони

14:30 "Галерия" – в света на изкуството с ТВ1 (п.)

13:30 "Балетните пантофки" - балетни постановки

13:00 Документална поредица

12:00 "Viva la Musica!" - „Мирът иде”- концерт от цикъла „Музикалното творчество на Петър Дънов“, диригент и аранжимент Петър Ганев

11:30 Документална поредица

11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

10:30 "Моята улица" - документална поредица на ТВ1 ( от архива)

08:40 "Събуди се с усмивка"

08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото

06:00 "Viva la Musica!"

05:30 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

04:30 "Анфас" – авторско предаване за култура (п.)

03:30 "Алтернативата" - повторение

02:30 "Музикална академия"

02:00 Документална поредица (п.)

01:00 "Viva la Musica!"

00:00 "Алтернативата" - повторение

23:30 "Серенада" - музика за лека нощ

23:00 Документална поредица (п.)

22:00 "Анфас" – авторско предаване за култура на ТВ1 (п)

21:30 Моцарт – Коронационна меса - концерт на Софийска филхармония, с участието на Национален филхармоничен хор „Светослав Обретенов“, диригент Мартин Пантелеев

21:00 "Честит рожден ден, Моцарт", Моцарт – „Нонет“ с участието на Кварто Квартет и Филхармоничен духов квинтет

20:00 "Денят с Веселин Дремджиев"

19:00 "Viva la Musica!" - "Музикантите на Концертгебау и Кварто заедно“

18:00 "Алтернативата" с Лили Маринкова - на живо от студиото на ТВ1

17:30 "Петолиния" - музикален микс

17:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

15:30 "Музикална академия" - „Моцарт х 3“ – с участието на Георги Черкин, Виктория Василенко, диригент Григор Паликаров

14:30 Българско документално кино

13:30 "Viva la Musica!" - заключителен концерт от Десети клавирен майсторски клас на проф. Людмил Ангелов

13:00 Документална поредица

12:00 "Петолиния" – музикални фрагменти

11:30 Документална поредица

11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

10:30 "Галерия" – в света на изкуството с ТВ1 (от архива)

09:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1 (от архива)

08:40 "Събуди се с усмивка"

08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото

06:30 "Viva la Musica!"

06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

05:30 Документален филм

05:00 "Петолиния" - музикален микс

04:30 "Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)

03:30 "Алтернативата" - повторение

02:30 "Музикална академия"

01:30 Българско документално кино

01:00 "Петолиния" - музикален микс

00:00 "Алтернативата" - повторение

23:00 Документален филм

21:30 "Премиера по ТВ1" - Брамс – Клавирен квартет в сол минор; Шуберт - Клавирен квартет „Пъстървата“ – Кварто квартет и Надежда Цанова -пиано

21:00 "Запазената марка Марио Гаврилов" - бизнес предаване на ТВ1

20:00 "Денят с Веселин Дремджиев"

19:00 "Ключ сол" - „Примите на операта“ – Габриела Мориджи, Алиса Зиновиева, Мария Цветкова, Цветелина Малджанска

18:00 "Алтернативата" с Калин Манолов - на живо от студиото на ТВ1

17:30 "Петолиния" - музикален микс

17:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

14:30 "Музикална академия" - „Италиански солисти“ – Европейски музикален фестивал - 2017, диригент Бедрос Папазян

14:00 "Географски ширини" - документална поредица

13:00 "На стената" - шоу на Светослав Митев (повторение)

12:00 "Viva la Musica!" - Концерт в памет на Тончо Русев Гледай сега

11:30 Документална поредица – Великите личности

11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

10:00 "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (от архива)

08:40 "Събуди се с усмивка"

08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото

05:30 "Viva la Musica!"

05:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

04:30 "Галерия" – в света на изкуството с ТВ1 (п.)

03:30 "Алтернативата" - повторение

03:00 "Географски ширини" - документална поредица

02:30 "Петолиния" - музикален микс

02:00 Документална поредица (п.)

01:00 "Viva la Musica!"

00:00 "Алтернативата" - повторение

23:00 Документален филм

22:00 "Джазът си има телевизия" - „Percussion Impact“ с участието на Христо Йоцов, Стоян Янкулов-Стунджи, Милен Кукошаров

21:00 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1 (премиерa)

20:00 "Денят с Веселин Дремджиев"

19:00 "Viva la Musica!" - Sofia Singer Songwriter Fest 2017 - Международен фестивал за изпята поезия

18:00 "Алтернативата" със Светла Петрова - на живо от студиото на ТВ1

17:30 "Петолиния" - музикален микс

17:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

14:30 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1

14:00 "Запазената марка Марио Гаврилов" - бизнес предаване на ТВ1 (п.)

13:30 "Петолиния" - музикален микс

13:00 Документална поредица

11:30 "Viva la Musica!" - „Ритъмът на Балканите” – Оркестър за народна музика на БНР, с участието на Петър Ралчев, Джамбо Агушев, диригент Димитър Христов

11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

10:30 "Петолиния" - музикален микс

09:30 Документален филм

08:40 "Събуди се с усмивка"

08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото

06:30 "Viva la Musica!"

06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

04:30 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1

03:30 "Алтернативата" - повторение

03:00 "Петолиния" - музикален микс

02:30 Документална поредица (п.)

01:00 "Viva la Musica!"

00:00 "Алтернативата" - повторение

23:30 "Серенада" - музика за лека нощ

22:30 "Животът на звездите" - документална поредица

22:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

21:30 "Петолиния" - музикален микс

20:30 "Анфас" – авторско предаване за култура на ТВ1 (премиера)

19:20 "Viva la Musiсa" - Девети клавирен майсторски клас на проф. Людмил Ангелов - заключителен концерт

19:00 "Моята улица" – поредица на ТВ1

18:00 "Ключ Сол" - „Чайковски и Капустин“ - Quarto Quartet и Людмил Ангелов

15:30 "Съботно настроение" – „България в пет гласа” – концерт на акапелна група „Спектрум“

15:00 "На стената" - шоу на Светослав Митев (повторение)

14:30 "Балетните пантофки"

13:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1 (п.)

12:30 "Viva la Musica!" - Голям оперен концерт в памет на Констанца Вачкова – с участието на български и чуждестранни изпълнители, диригент Григор Паликаров

12:00 "Галерия“ – в света на изкуство с ТВ1

11:30 "Петолиния" - музикален микс

11:00 "Запазената марка Марио Гаврилов" - бизнес предаване на ТВ1 (п.)

10:00 "Ключ Сол" - час за класика

09:30 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

08:40 "Събуди се с усмивка"

08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото

06:15 "Viva la Musica!"

06:00 "Моята улица" - документална поредица на ТВ1 (п.)

04:00 "Съботно настроение" – музикално развлекателен блок

02:30 "Балетните пантофки"

00:30 "Viva la Musica!"

00:00 "На стената" - шоу на Светльо Митев (п.)

00:00 "Галерия“ – в света на изкуство с ТВ1 (п.)

23:30 "На ръба на оцеляването" - документална поредица

22:30 "Серенада" - музика за лека нощ

22:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

21:00 "Джазът си има телевизия" - „Jazztory – 100 години Frank Sinatra‘‘ – концерт на Васил Петров

20:00 "Джазът си има телевизия" - „De Fuego оrchestra“ – Brazzobrazzie 2014

19:30 Документален филм

19:00 "Галерия" – в света на изкуството с ТВ1

18:00 "Ключ сол" – „Импровизации във всички стилове“ – Галаконцерт на майсторски клас на Милчо Левиев, Вики Алмазиду и Велислав Стоянов в Нов български университет

17:00 "Пътят" – най-гледаните предавания от сезона

15:00 "Музикална академия" - „Ода за света“ – концерт на Еделина Кънева и Орлин Горанов, диригент Мартин Пантелеев

14:30 "Географски ширини" - документална поредица

14:00 "Моята улица" – поредица на ТВ1

13:30 Българска популярна музика

11:30 "Премиера по ТВ1" - Брамс – Клавирен квартет в сол минор; Шуберт - Клавирен квартет „Пъстървата“ – Кварто квартет и Надежда Цанова (п.)

10:30 "Анфас" – авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)

10:00 "Петолиния" - музикален микс

09:30 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

08:40 "Събуди се с усмивка"

08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото

07:00 "Viva la Musica!"

06:30 "Галерия " - в света на изкуството с ТВ1 (п.)

06:00 "Петолиния" - музикален микс

05:00 "Пътят" – предаване за всички търсещи по всички пътища (п.)

03:00 "Музикална академия"

02:30 "Географски ширини" - документална поредица

02:00 "Моята улица" – поредица на ТВ1 (п.)

00:00 "Премиера по ТВ1" (п.)