Програма


23:00 "Животът на звездите" – биографии

21:00 "Джазът си има телевизия" - Васил Петров представя Gershwin & Ellington

20:00 "Денят с Веселин Дремджиев"

19:00 "Viva la Musica!" - Симфония №2 - Сергей Рахманинов,Симфоничен оркестър на БНР, диригент Р.Шулц

18:00 "Алтернативата" с Лили Маринкова - на живо от студиото на ТВ1

17:30 "Петолиния" - музикален микс

17:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

14:00 "Ария" - „Янините девет братя” – опера от Любомир Пипков, постановка на Софийска опера и балет, диригент Жорж Димитров

13:30 "Моята улица" – поредица на ТВ1 (п.)

13:00 Документална поредица

11:30 "Viva la Musica!" - ”Странник съм в този свят” концерт от цикъла „Музикалното творчество на Петър Дънов“, диригент Петър Ганев

11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

10:30 "Петолиния" - музикален микс

09:30 Документален филм

08:40 "Събуди се с усмивка"

08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото

06:30 "Viva la Musica!"

06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

04:30 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1

03:30 "Алтернативата" - повторение

02:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1 (п.)

02:00 Документална поредица (п.)

01:00 "Viva la Musica!"

00:00 "Алтернативата" - повторение

23:00 Документален филм

21:00 "Viva la Musica!" - Юбилеен концерт "Виктор Чучков на 70" – Симфоничен оркестър на БНР, диригент Росен Гергов

20:00 "Денят с Веселин Дремджиев"

19:00 "Ключ сол" – Камерен концерт от фестивала „Пиано Екстраваганца” – с участието на Марио Хосен и Людмил Ангелов

18:00 "Алтернативата" с Калин Манолов - на живо от студиото на ТВ1

17:30 "Петолиния" – музикални фрагменти

17:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

15:00 "Музикална академия" - „Непознатият Телеман“ – с участието на Алон Сариел и Камерен колегиум „Tutti Soli“

14:30 "Галерия" – в света на изкуството с ТВ1 (п.)

13:30 "Балетните пантофки" - балетни постановки

13:00 Документална поредица

12:00 "Viva la Musica!" - "Междувремие"– концертен цикъл „1890-1914“ Морис Равел „Гробът на Купрен“ и Игор Стравински „Пулчинела“ - оркестър на Софийската филхармония, диригент Ари ван Бейк

11:30 Документална поредица

11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

10:30 "Моята улица" - документална поредица на ТВ1 ( от архива)

08:40 "Събуди се с усмивка"

08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото

06:00 "Viva la Musica!"

05:30 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

04:30 "Анфас" – авторско предаване за култура (п.)

03:30 "Алтернативата" - повторение

02:30 "Музикална академия"

02:00 Документална поредица (п.)

01:00 "Viva la Musica!"

00:00 "Алтернативата" - повторение

23:30 "Серенада" - музика за лека нощ

23:00 Документална поредица (п.)

22:00 "Анфас" – авторско предаване за култура на ТВ1 (п)

21:00 "Ключ сол" - „Фантастична симфония“ концерт на Софийска филхармония, диригент Мартин Пантелеев

20:00 "Денят с Веселин Дремджиев"

19:00 "Viva la Musica!" - „Роял Брас“ – с участиетто на Брас ансамбъл на Кралски Концертгебау оркестър и Веско Ешкенази

18:00 "Алтернативата" със Светла Петрова - на живо от студиото на ТВ1

17:30 "Петолиния" - музикален микс

17:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

15:30 "Музикална академия" - „Тромпет и пиано“ - камерен концерт на Петър Македонски - тромпет и Надежда Цанова - пиано

14:30 Българско документално кино

13:30 "Viva la Musica!" -рецитал на Иван Янъков -„Сонатите на Бетовен“

13:00 Документална поредица

12:00 "Петолиния" – музикални фрагменти

11:30 Документална поредица

11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

10:30 "Галерия" – в света на изкуството с ТВ1 (от архива)

09:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1 (от архива)

08:40 "Събуди се с усмивка"

08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото

06:30 "Viva la Musica!"

06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

05:30 Документален филм

05:00 "Петолиния" - музикален микс

04:30 "Моята улица" - поредица на ТВ1 (п.)

03:30 "Алтернативата" - повторение

02:30 "Музикална академия"

01:30 Българско документално кино

01:00 "Петолиния" - музикален микс

00:00 "Алтернативата" - повторение

23:00 Документален филм

21:30 "Премиера по ТВ1" - Игор Стравински – Сюита из балета „Жар птица“ - концерт на Софийска филхармония, диригент Найден Тодоров

21:00 "Запазената марка Марио Гаврилов" - бизнес предаване на ТВ1

20:00 "Денят с Веселин Дремджиев"

19:00 "Ключ сол" - „Over and over“ – концерт на Васил Петров

18:00 "Алтернативата" с Генка Шикерова - на живо от студиото на ТВ1

17:30 "Петолиния" - музикален микс

17:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

14:30 "Музикална академия" - "Пиано дерби"-концерт на Ангел Заберски-син и Живко Петров

14:00 "Географски ширини" - документална поредица

13:00 "На стената" - шоу на Светослав Митев (повторение)

12:00 "Viva la Musica!" - Юбилеен концерт 60 години „Ансамбъл Пирин“

11:30 Документална поредица – Великите личности

11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

10:00 "Анфас" - авторско предаване за култура на ТВ1 (от архива)

08:40 "Събуди се с усмивка"

08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото

05:30 "Viva la Musica!"

05:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

04:30 "Галерия" – в света на изкуството с ТВ1 (п.)

03:30 "Алтернативата" - повторение

03:00 "Географски ширини" - документална поредица

02:30 "Петолиния" - музикален микс

02:00 Документална поредица (п.)

01:00 "Viva la Musica!"

00:00 "Алтернативата" - повторение

23:00 Документален филм

22:00 "Джазът си има телевизия" - „ Джазът среща класиката” – концерт за четири рояла

21:00 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1 (премиерa)

20:00 "Денят с Веселин Дремджиев"

19:00 "Viva la Musica!" -„Cellissimo“ – камерен концерт с участието на проф. Анатоли Кръстев

18:00 "Алтернативата" с Миролюба Бенатова - на живо от студиото на ТВ1

17:30 "Петолиния" - музикален микс

17:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

14:30 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1

14:00 "Запазената марка Марио Гаврилов" - бизнес предаване на ТВ1 (п.)

13:30 "Петолиния" - музикален микс

13:00 Документална поредица

11:30 "Viva la Musica!" -концерт на композитора Кирил Икономов,с участието на Мая Нешкова, Софийска филхармония и национален хор „Светослав Обретенов“-диригент Кирил Ламбов

11:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

10:30 "Петолиния" - музикален микс

09:30 Документален филм

08:40 "Събуди се с усмивка"

08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото

06:30 "Viva la Musica!"

06:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

04:30 "Ария" - оперни постановки, заснети от ТВ1

03:30 "Алтернативата" - повторение

03:00 "Петолиния" - музикален микс

02:30 Документална поредица (п.)

01:00 "Viva la Musica!"

00:00 "Алтернативата" - повторение

23:30 "Серенада" - музика за лека нощ

22:30 "Животът на звездите" - документална поредица

22:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

21:30 "Петолиния" - музикален микс

20:30 "Анфас" – авторско предаване за култура на ТВ1 (премиера)

19:20 "Viva la Musiсa" - „Амур и Бакхус“ – концерт на Софийска филхармония, диригент Любка Биаджони

19:00 "Моята улица" – поредица на ТВ1

18:00 "Ключ Сол" - „Милонга“ – концерт на Quarto Quartet и Софийска филхармония

16:00 "Съботно настроение" – „България в пет гласа” – концерт на акапелна група „Спектрум“

15:00 "На стената" - шоу на Светослав Митев (повторение) Гледай сега

14:30 "Балетните пантофки"

13:30 "Пътят" – авторско предаване на ТВ1 (п.)

12:30 "Viva la Musica!" - „120 години от рождението на Панчо Владигеров“ – „Европейска поема“ – концерт на Софийска филхармония, диригент Георги Димитров

12:00 "Галерия“ – в света на изкуство с ТВ1

11:30 "Петолиния" - музикален микс

11:00 "Запазената марка Марио Гаврилов" - бизнес предаване на ТВ1 (п.)

10:00 "Ключ Сол" - час за класика

09:30 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

08:40 "Събуди се с усмивка"

08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото

06:15 "Viva la Musica!"

06:00 "Моята улица" - документална поредица на ТВ1 (п.)

04:00 "Съботно настроение" – музикално развлекателен блок

02:30 "Балетните пантофки"

00:30 "Viva la Musica!"

00:00 "На стената" - шоу на Светльо Митев /п./

00:00 "Галерия“ – в света на изкуство с ТВ1 (п.)

23:30 "На ръба на оцеляването" - документална поредица

22:30 "Серенада" - музика за лека нощ

22:00 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

21:00 "Джазът си има телевизия" - „Майстори след майсторите“ – Гала концерт на майсторски клас на Милчо Левиев, Вики Алмазиду и Велислав Стоянов

20:00 "Джазът си има телевизия" - „Radio Zastava“ - Brazzobrazzie 2016

19:30 Документален филм

19:00 "Галерия" – в света на изкуството с ТВ1

18:00 "Ключ сол" – „Испания” – концерт на Кварто Квартет и Надежда Цанова - пиано

17:00 "Пътят" – най-гледаните предавания от сезона

15:00 "Музикална академия" - „Цигулковите концерти на Моцарт“ – интегрално изпълнение

14:30 "Географски ширини" - документална поредица

14:00 "Моята улица" – поредица на ТВ1

13:30 Българска популярна музика

11:30 "Премиера по ТВ1" - Игор Стравински – Сюита из балета „Жар птица“ - концерт на Софийска филхармония, диригент Найден Тодоров (п.)

10:30 "Анфас" – авторско предаване за култура на ТВ1 (п.)

10:00 "Петолиния" - музикален микс

09:30 "Наслада в ежедневния живот" – поредица на Джойс Майер

08:40 "Събуди се с усмивка"

08:10 "Хармония и здраве" – гимнастика за духа и тялото

07:00 "Viva la Musica!"

06:30 "Галерия " - в света на изкуството с ТВ1 (п.)

06:00 "Петолиния" - музикален микс

05:00 "Пътят" – предаване за всички търсещи по всички пътища (п.)

03:00 "Музикална академия"

02:30 "Географски ширини" - документална поредица

02:00 "Моята улица" – поредица на ТВ1 (п.)

00:00 "Премиера по ТВ1" (п.)