Гост в новото издание на Анфас е прекрасна, креативна, талантлива, красива джаз дива. Освен за вдъхновяващите й музикални и радио проекти, вече десет години тя намира време, енергия, постоянство и любов за своята фестивална рожба – Пловдив Джаз Фест. За юбилейното, десето издание на утвърдилия се като най-значим джаз фестивал у нас, от първи до трети ноември в Града под тепетата ще пристигнат някои от най-легендарните имена в света на джаза.
За радостта и удовлетворението от постигнатото, за надграждането и новите хоризонти пред Пловдив Джаз Фест, за фантастичната юбилейна програма, която предстои след дни – Олга Бузина разговаря с неговата създателка и артистичен директор – вълшебницата Мирослава Кацарова.
Очаквайте – събота, 26 октомври от 20.30 часа.
И повторения – неделя, 27 октомври от 11.00 часа и сряда, 30 октомври от 22.30 часа
Предаването за култура “Анфас” може да гледате в ефира на TV1, във Facebook страницата на TV1 България и нашия YouTube канал, както и на официалния ни сайт: https://tv1.bg/.